+48 (22) 863 66 91 | info@shbeauty.pl

Producent organicznych kosmetyków dla profesjonalistów

Witamy na platformie edukacyjnej Akademii Smart Holistic Beauty

Świat kosmetologii z dnia na dzień się rozwija, odkrywane są nowe składniki aktywne, powstają nowe technologie. Musimy podążać za zmianami i ciagle poznawać nowe rzeczy. Nasza wiedza, nasz rozwój pomagają wspinać się coraz wyżej i być w czołówce profesjonalnych i dobrze prosperujących salonów kosmetycznych. My też pragniemy uczestniczyć w Waszym rozwoju, dlatego zapraszamy serdecznie do naszej Akademii.
Oddajemy do waszej dyspozycji mnóstwo edukacyjnych materiałów, które, mamy nadzieję, 
wspomogą Was aktywnie w Waszej codziennej pracy.

 

W Akademii znajdziesz aż 5 rodzajów materiałów.

Studium przypadków, czyli omówienie przypadku problemu skóry/ciała z natychmiastowym wskazaniem jak problem rozwiązać.
Webinary, czyli tematyczne wykłady naszych trenerek poparte ciekawymi prezentacjami oraz zdjęciami efektów po różnych terapiach zabiegowych.
Podcasty, czyli słuchowiska. Nie masz czasu oglądać webinaru? A może obejrzałaś webinar, ale chcesz przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości? Posłuchaj więc podcastu, tu znajdziesz mnóstwo informacji i możesz ich posłuchać w dowolnym miejscu.
Procedury zabiegowe, czyli filmy instruktażowe jak wykonać zabieg krok po kroku.
Filmy marketingowe to materiały, które zostały przygotowane dla Ciebie i możesz je wykorzystywać do promocji zabiegów na swoich social mediach oraz pozostałych akcjach marketingowych.


Obserwuj Akademię Smart Holistic Beauty, my także rozwijamy się dla Was, a naszą wiedzą będziemy dzielić się z Wami.

 

NOWOŚĆ!!
Pod wybranymi filmami znajdziesz przycisk “Zrób Test & Odbierz Kupon“. Przycisk przekieruje Cię na stronę Ankiety, którą należy uzupełnić zgodnie z posiadaną wiedzą. Następnie uzupełniony przez Ciebie test trafia do naszych trenerów, którzy go sprawdzą i ocenią. Jeśli uzbierasz odpowiednia ilość pkt., to w nagrodę na maila wraz z ocenionym testem otrzymasz kupon rabatowy na kwotę 30 zł, który obniży Twoje następne zamówienie w naszym sklepie. W obecnej chwili możesz rozwiązać 18 Ankiet, co w przypadku pozytywnych ocen może pozwolić Ci otrzymać aż 540 zł w kuponach.

Webinary (Fazy Zabiegów) Organic Series

WEBINAR
“Faza 1 – Naturalne Oczyszczanie Organic Series”

Dokładne usunięcie zanieczyszczeń oraz odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu znacznie wpływa na jego efekt. Dlatego poznaj produkty OrganicSeries, które przygotują skórę do każdego zabiegu. Nie wykonujesz zabiegów kosmetycznych, a zajmujesz się medycyną estetyczną?
Ten film jest także dla Ciebie 🙂

O czym będziemy mówić:
– Co to są saponiny i hydrolaty
– Kreatywne zastosowanie Żelu do demakijażu i Toników
– Dlaczego warto polecić naturalne oczyszczanie do pielęgnacji domowej
– Dlaczego warto zastąpić mleczko żelem do demakijażu
– Kilka słów o pH skóry i jak wpływa na jego zmianę nieprawidłowe oczyszczanie

WEBINAR
Faza 2 – Organiczna eksfoliacja Organic Series

Tym razem zajmiemy się kwasami i peelingami OrganicSeries, ponieważ złuszczanie to bardzo ważny etap pielęgnacji skóry zarówno gabinetowej i domowej. Od prawidłowego przygotowania skóry zależy przebieg i efekt każdej terapii kosmetologicznej.

O czym będziemy mówić:
-Omówienie peelingów
-Omówienie kwasów
-Czy kwasy można stosować w domu
-Czy kwasy należy neutralizować
-Techniki łączenia kwasów z innymi technologiami, np. Mikroigłówka, Dermation, oczyszczanie wodorowe
-Metoda kanapkowa aplikacji kwasów
-Czy możemy po kwasach aplikować fazę aktywną i maski

WEBINAR
“Faza 3 – Faza Aktywna Organic Series”

Faza aktywna OrganicSeries to najbardziej kreatywna faza, która umożliwia tworzenie własnych procedur zabiegowych, celowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje innego zabiegu. Tym razem zapoznasz się nie tylko ze składnikami aktywnymi poszczególnych produktów, ale także dowiesz się, jak wykorzystać serum z mezoterapią mikroigłową i innymi urzadzeniami oraz dlaczego serum przynosi terapeutyczne efekty.

O czym będziemy mówić:
-Omówienie serum OrganicSeries i ich kreatywne połączenia
-Co to jest booster?
-Jak stosować serum z urządzeniami kosmetycznymi?
-Serum w pielęgnacji domowej
-Badania laboratoryjne potwierdzające skuteczność działania

WEBINAR
“Faza 4 – Łagodne Wyciszenie Organic Series”

Przyjemnym zakończeniem zabiegu kosmetycznego jest maska. Łagodne wyciszenie to 4 faza produktów OrganicSeries, dająca relaks, odprężenie i wyciszenie po fazie aktywnej. Maski to kompres na skórę wspomagający wchłanianie substancji z fazy aktywnej i wieńczący efekty terapeutyczne każdego zabiegu. Poznaj maski Organic Series I ich kreatywne zastosowanie.

O czym będziemy mówić:
-Czy maski Organic Series można stosować po zabiegach medycyny estetycznej?
-Omówienie rodzajów masek
-Glinki jako baza do tworzenia kreatywnych masek
-Dlaczego komórki macierzyste to nie tylko chwyt reklamowy?
-Polytensor w zabiegach anti-aging

WEBINAR
“Faza 5 – Naturalne zakończenie Organic Series”

Kremy OrganicSeries to nie tylko idealne zakończenie zabiegu w gabinecie ale także sposób na podtrzymanie i spotęgowanie uzyskanych efektów podczas terapii gabinetowych pielęgnacją domową. Połączenie wyselekcjonowanych organicznych składników z zaawansowaną nowoczesną technologią przynosi spektakularne efekty terapeutyczne każdej cery. Poznaj kremy Organic Series.

O czym będziemy mówić:
Omówienie rodzajów kremów Organic Series
Badania laboratoryjne potwierdzające skuteczność działania
Co oznacza lamelarna struktura kremu
Jak łączyć kremy Organic Series
Ochrona przeciwsłoneczna
Jak działają jedne z najlepszych kremów?

Materiały Dermation

WEBINAR
“Poznaj 10 sposób na uzyskiwanie lepszych efektów zabiegowych”

Transdermalporacja otwiera wiele możliwości zabiegowych w kosmetologii i trychologii. Dermation to narzędzie, które umożliwia osiąganie spektakularnych efektów terapeutycznych w zabiegach na twarz, ciało i włosy bez naruszania ciągłości naskórka i bez czasu rekonwalescencji. Cofanie oznak starzenia, pobudzanie naturalnych mechanizmów skóry, walka z cellulitem, zastopowanie wypadania włosów to tylko nieliczne programy terapii z długotrwałymi efektami osiąganymi w krótkim czasie. Podpowiemy jak osiągać najlepsze efekty i pokażemy zdjęcia efektów zabiegowych.

O czym dowiesz się z filmu:
1. Jak przygotować skórę do zabiegu
2. Zakwaszanie skóry – dlaczego jest to ważne?
3. Łączenie 2 różnych koktajli zabiegowych
4. Peptydy i Filler – kiedy i jak dodawać?
5. Plaka – czy ma znaczenie miejsce podłożenia?
6. Technika pracy głowicą pen
7. Technika pracy głowica roll-on
8. Dlaczego warto łączyć dermationa z innymi technologiami?
9. Seria czy pojedynczy zabieg?
10. Zalecenia domowe

PROCEDURA ZABIEGOWA
Dermation Active Treatment – procedura zabiegowa

Zabieg na urządzeniu Dermation to pierwszy tak rozbudowany zabieg wykorzystujący technologię transdermalporacji. Poznaj aż 6 etapów zabiegu, które są skierowane nie tylko na działanie, ale także na dostarczenie głębokiego relaksu oraz wyciszenia. Czy jest możliwe wtłoczenie aż 70 ml koktajlu podczas jednego 35 minutowego zabiegu? Zapoznaj się z procedurą zabiegową i sama się przekonaj. Technologia Transdermalporacji daje też możliwość prowadzenia terapii w obrębie różnych partii ciała: twarzy, pośladków, brzucha, ud, ramion, piersi, a nawet skóry głowy, czy dłoni.

WEBINAR
“DERMATION – Twój najlepszy wybór .”

Dlaczego kosmetolodzy wybierają Dermationa do swojego salonu?
Ile wprowadzisz koktajlu zabiegowego podczas jednego zabiegu?

 

Zobacz co mówią o samym sprzęcie właściciele salonów i wprowadź go do swojej oferty. Dzięki temu Twoje zabiegi będą 15 x skuteczniejsze a klienci zachwyceni.

FILM MARKETINGOWY
Dermation Active Treatment – prezentacja zabiegu

Widoczna regeneracja skóry? Z zabiegami DermaOrganic AT jest to możliwe. Odkryj przyszłość zdrowej pielęgnacji, bez bólu, bez igieł. Wysoko zaawansowana technologia, bogate w składniki odżywcze dermokoktajle i masaż pozwolą Ci nie tylko odżywić skórę, ale także ukoić i nakarmić zmysły. Sprawdź jak niewiele trzeba, aby dać aż tak wiele w jednym zabiegu. Tylko 35 minut i aż 70 ml odżywczego koktajlu w holistycznych terapiach na twarz, ciało i włosy. Poczuj moc ponad 140 organicznych ekstraktów roślinnych, które zadbają o Twoją skórę każdego dnia.

WEBINAR
“Jak pokonać barierę skóry bez użycia igły…”

Czy jest możliwe pokonywanie bariery skóry bez igły? Czy jest możliwe wtłaczanie aż 70 ml dermo koktajlu do skóry właściwej i tkanki podskórnej, podczas 1 zabiegu? Czy możemy zaoferować zabiegi, które dają spektakularne efekty na twarz, ciało i włosy przy użyciu tylko jednego urządzenia?

Obejrzyj ten webinar i przekonaj się sama. Zapraszamy!

W trakcie Webinaru szkoleniowego otrzymasz dużą dawkę wiedzy na temat jednego z najnowocześniejszych zabiegów dostępnych na rynku. Przede wszystkim dowiesz się jakie korzyści niesie ze sobą wprowadzenie zabiegu do swojego salonu. W jaki sposób możesz go łączyć z urządzeniami kosmetycznymi dostępnymi w Twoim salonie. Zaprezentujemy aż 11 unikatowych terapii zabiegowych, które możesz wykorzystać w zabiegach twarzy, ciała jak i skóry głowy. Przedstawimy Ci efekty przed i po jakie uzyskały salony współpracujące oraz jakie Ty możesz uzyskać w swoim gabinecie iw końcu przekażemy Ci narzędzia i gotowe rozwiązania abyś efektywnie mogła promować i rozwijać swój biznes.

Cera naczyniowa

WEBINAR
Wrażliwość i cera naczynkowa? Pojawia się trądzik?

Cery naczyniowe to bardzo częsty problem, z którym klientki przychodzą do gabinetu kosmetycznego. Niestety często nie zdają sobie sprawy jak poważna jest to przypadłość, i że na podłożu takiej skóry może również dojść do rozwoju trądziku różowatego. Aby zadbać o ten szczególny rodzaj cery należy podjąć działania wielokierunkowe. Nie wystarczy tylko zamykać naczynka. Jeśli nie zadbamy o ich wzmacnianie i uszczelnianie będą “pękały” kolejne. Jest już wiele zabiegów i składników aktywnych pomagających  w pielęgnacji skór naczyniowych. Jakie zabiegi możemy zaproponować?
Zapraszamy do obejrzenia webinaru, tu podpowiemy jak zaopiekować się cerą naczyniową, wrażliwą i z trądzikiem różowatym, nie tylko w gabinecie, ale także jak podtrzymać efekty terapii w pielęgnacji domowej z Organic Series.

PODCAST
Wszystko o wrażliwości skóry i trądziku – problemy cery naczynkowej

Posłuchaj o cerze naczynkowej.
Przypomnimy, czym charakteryzuje się cera naczyniowa, wrażliwa i z trądzikiem różowatym. Bo każda z nich jest inna. Na przykładzie konkretnego studium przypadków podpowiemy program pielęgnacji gabinetowej i domowej. Rumień, popękane naczynka, dolegliwości czuciowe, nadreaktywność przy zabiegach – spotykasz się z tym na codzień podczas zabiegów? Obawiasz się takich cer? Posłuchaj zatem jak możemy zadbać o cery naczyniowe z OrganicSeries i z Dermationem.

FILM MARKETINGOWY
Cera naczynkowa i z trądzikiem różowatym?

Cera naczynkowa? Trądzik różowaty? Nawracający rumień? Czy taką masz cerę? Jeśli tak, to ten filmik jest dla Ciebie.
Innowacyjny zabieg na urządzeniu Dermation szybko i skutecznie zniweluje dolegliwości związane z nadmiernym rozszerzaniem się naczyń krwionośnych. Zapoznaj się z technologią zabiegu i popraw jakość Twojej cery, pozbądź się bólu i pieczenia, zacznij aktywnie spędzać czas bez zaczerwienionej skóry na twarzy.
Już 3 zabiegi wystarczą, abyś poczuła wyraźną zmianę. Nie wierzysz? Umówi się na wizytę i sama się przekonaj.
Dodatkowo odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa produktami OrganicSeries wzmocni i na długo utrzyma efekty uzyskane podczas terapii gabinetowej.
Czekamy na Ciebie!

Cera tłusta i trądzikowa

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation i peelingi kwasowe w cerach trądzikowych

Dermation jest bardzo pomocny przy cerach trądzikowych. Już kilka zabiegów daje spektakularne efekty bez bólu i bez powikłań. A czy można połączyć Dermationa z peelingami kwasowymi? Jakie kwasy wybrać i jaką procedurę zabiegową zastosować. Obejrzyj studium przypadków cer trądzikowych i przekonaj się, że warto włączyć do ich pielęgnacji Dermationa i kwasy.

WEBINAR
Blizny potrądzikowe – geneza, zalecenia, zabiegi

Blizny potrądzikowe to nie tylko problem estetyczny, ale także często natury psychicznej. Wpływa na poczucie wartości oraz pewność siebie, rodzi kompleksy. Dlatego ważne jest, aby już na etapie pojawiania się trądziku edukować młode osoby, jak prawidłowo pielęgnować skórę i jakich błędów nie popełniać, aby zminimalizować problem blizn. Jak sobie radzić z bliznami potrądzikowymi? Czy możemy się ich pozbyć? Zapoznaj się z webinarem i sprawdź jak możesz pomóc swoim klientom.

WEBINAR
Cera tłusta i trądzikowa – czy walczyć z nimi ogniem i mieczem?

Cera tłusta oraz trądzik są trudnymi przeciwnikami i stanowią duże wyzwanie zarówno dla nas kosmetologów, jak i dla osób borykających się z tym problemem. Dlatego prawidłowa diagnoza, dobór zabiegów, kosmetyków, leczenia, diety sprawią, że to my obejmiemy władzę i kontrolę nad tymi przeciwnikami. Na pewno należy uzbroić się w cierpliwość i nastawić na systematyczność i długotrwałe działanie. Skóry problematyczne są uciążliwe ale możliwe do pokonania i złagodzenia.
Cera tłusta, łojotokowa, mieszana, trądzik – czy to określenia na jeden typ cery? Jakie są różnice i jak odpowiednio pielęgnować takie skóry? Przyjrzyjmy się cerze problematycznej. Zapraszamy do obejrzenia webinaru, który usystematyzuje wiadomości oraz podpowie, jak wykorzystać kreatywnie produkty OrganicSeries.

PODCAST
Pielęgnacja cery tłustej i trądzikowej
 

Posłuchaj wiadomości o cerach problematycznych.
Cera tłusta oraz trądzik są trudnymi przeciwnikami i stanowią duże wyzwanie zarówno dla nas kosmetologów, jak i dla osób borykających się z tym problemem.
Omówimy różnice pomiędzy poszczególnymi typami cer – bo dobra diagnoza to połowa sukcesu terapii. Zaproponujemy konkretne rozwiązania i podpowiemy jakich błędów uniknąć pielęgnując cery problematyczne. Razem z OrganicSeries i Dermationem, cera problematyczna przestanie być problemem.

FILM MARKETINGOWY
Jak rozróżnić cerę tłustą od trądzikowej?

Czy borykasz się z cerą trądzikową? Czy na twojej skórze pojawiają się bakteryjne i zapalne krostki? Czy twoja skóra się świeci, jest tłusta i nie możesz sobie z nią poradzić?
A może nie wiesz jaki masz rodzaj cery: cera tłusta, łojotokowa, mieszana, czy trądzikowa? Jakie są różnice i jak odpowiednio pielęgnować taką skórę? Przyjrzyjmy się cerze problematycznej. Obejrzyj ten filmik i sprawdź jakich błędów uniknąć w pielęgnacji domowej.
Nie zwlekaj, przyjdź do gabinetu kosmetycznego i pozbądź się skutecznie trądziku i cery tłustej. Po konsultacji dobierzemy odpowiedni dla Ciebie zabieg, a także zdrowe i bezpieczne, naturalne kosmetyki OrganicSeries do Twojego domowego SPA. Zapraszamy!

FILM MARKETINGOWY
Cera problematyczna to już nie problem

Jeśli borykasz się ze zmianami trądzikowymi, a na Twojej skórze jest mnóstwo zmian bakteryjnych i zapalnych, potrzebujesz innowacyjnego zabiegu transdermalporacji. Zabieg na urządzeniu Dermation, w krótkim czasie, zniweluje uporczywe zmiany, a odpowiednio dobrana pielęgnacja preparatami OrganicSeries uzupełni kurację antytrądzikową w codziennej pielęgnacji domowej. Obejrzyj ten filmik i nie zwlekaj, umów się na skuteczny, bezpieczny, nieinwazyjny zabieg Dermation na zmiany trądzikowe.  Zabieg można wykonać już od 15 roku życia. Nie trać czasu na problemy, ciesz się życiem i zdrową skórą! Zapraszamy!

Cera sucha

STUDIUM PRZYPADKU
Nawilżanie skóry z Dermationem

Nawilżanie skóry to podstawa każdej zdrowej pielęgnacji, niezależnie od rodzaju cery. Możemy takie zabiegi traktować także jako wstęp do innych kuracji anti-aging. Jak połączyć Dermationa z innymi technologiami? Jak wzmocnić efekty zabiegu z koktajlem silnie nawilżającym? Spójrzcie na studium przypadków skór suchych i przekonajcie się, że warto wprowadzić zabiegi silnie nawilżające do obowiązkowych kuracji dla wszystkich klientów.

WEBINAR
Jak cieszyć się słońcem, czyli wszystko o filtrach UV i nawilżaniu skóry

Filtry UV i krem nawilżający to niezbędnik pielęgnacyjny każdej cery niezależnie od wieku. Promieniowanie UV nie jest wyłącznie szkodliwe. Jedną z zalet opalania się jest to, że promienie UV stymulują produkcję cennej witaminy D3 w skórze. Ale zbyt wysokie dawki promieniowania UV mają już negatywny wpływ na człowieka. Promieniowanie UVA ma udokumentowany wpływ na starzenie się tkanek skóry. Powoduje ono tworzenie się wolnych rodników, przez które zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra wiotczeje, traci jędrność i pokrywa się zmarszczkami. Jak temu zapobiec?
Słońce bardzo mocno przesusza naszą skórę. Dlatego warto jest zwrócić szczególną uwagę na nawilżanie. Ale czy tylko latem? Dlaczego nawilżanie skóry jest potrzebne niezależnie od tego jaką mamy cerę?
Zapraszamy na webinar, tu odpowiemy na powyższe pytania oraz opowiemy o skutecznych zabiegach, filtrach i składnikach aktywnych, które silnie wspomogą nawilżanie skóry.

FILM MARKETINGOWY
Nawilżanie z Organic Series – podstawa pielęgnacji każdej cery

Czy wiesz, że należy nawilżać skórę całym rokiem, nie tylko latem? Nie tylko słońce, ale także mróz, wiatr i centralne ogrzewanie bardzo mocno wysuszają naszą skórę.
Nawilżanie to postawa pielęgnacji każdego typu cery. Piękny wygląd, zdrowie i tempo starzenia się cery, w dużej mierze zależy od zachowania równowagi wodnej skóry. Choć cery są różne, to wszystkie mają taką sama potrzebę – nawilżanie.
Jeśli twoim problemem jest uczucie ściągania, nadmierne rogowacenie, suchość skóry to nie zwlekaj, umów się na wizytę do gabinetu oraz wprowadź do codziennej pielęgnacji zdrowe bezpieczne organiczne produkty Organic Series.
Zapraszamy na zabiegi nawilżające oraz odpowiedni dobór pielęgnacji domowej produktami Organic Series.

FILM MARKETINGOWY
Nawilżanie – podstawa pielęgnacji każdej cery

Uczucie ściągniętej skóry? Nadmierne rogowacenie? Szorstkość przy dotyku? Pieczenie i swędzenie skóry? Jeśli chociaż jeden z tych problemów dotyczy Ciebie, to koniecznie zadbaj o prawidłowe nawilżenie skóry.
Nawilżanie to postawa pielęgnacji każdego typu cery i o każdej porze roku. Nie tylko latem. Piękny wygląd, zdrowie i tempo starzenia się cery, w dużej mierze zależy od zachowania równowagi wodnej skóry. Jaki krem dobrać, aby zatrzymać wilgoć w skórze?
Obejrzyj filmik i umów się na zabieg silnie nawilżający na urządzeniu Dermation. Dobierzemy również pielęgnację domową skierowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Cera z przebarwieniami

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation na przebarwienia

Dermation to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów w walce z przebarwieniami. Hamuje tyrozynazę, jest bezpieczny, nieinwazyjny i wskazany całorocznie. Jak wzmocnić efekty kuracji na przebarwienia, aby efekty były jeszcze szybsze? Czy możemy połączyć w jednym zabiegu złuszczanie i dermationa? Kiedy jest czas na mezoterapię mikroigłową? Oto studium przypadków skór z plamami pigmentacyjnymi.

WEBINAR
Skuteczne terapie na przebarwienia

Przebarwienia to gorący temat w każdym gabinecie, a jesień to idealny czas na walkę z nimi.
Czy wiesz, że serum na przebarwienia, o udowodnionym laboratoryjnie działaniu możesz zastosować w zabiegu mezoterapii mikroigłowej? Preparat głęboko wnika w skórę, aby znacząco poprawić jej koloryt i zniwelować plamy pigmentacyjne. Za rozjaśnienie skóry odpowiada mix 7 ziół alpejskich, które dodatkowo mają działanie przeciwzapalne, wspomagają procesy odnowy i silnie poprawiają strukturę skóry.
Myśląc o likwidacji przebarwień mamy najczęściej na myśli tylko zabiegi silnie złuszczające. I te rzeczywiście możemy wykonywać tylko w okresie małego nasłonecznienia. Ale są także w kosmetologii preparaty i zabiegi, które hamują tyrozynazę i takie zabiegi powinno się wykonywać całorocznie. Jakie to zabiegi i co jeszcze zrobić, aby powstrzymać nawrót przebarwień dowiesz się oglądając nasz Webinar. Zapraszamy!

PODCAST
Wszystko o przebarwieniach

Posłuchaj o przebarwieniach.
To problem, który lubi powracać jak bumerang. Jest wiele czynników, które wywołują te uporczywe zmiany. Czy jest na nie jakiś sposób? Czy tylko złuszczanie pozwala likwidować przebarwienia? My Ci podpowiemy, że zabiegi depigmentujące warto wykonywać przez cały rok. Zapoznaj się z Dermationem oraz produktami OrganicSeries, które mają skuteczność potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi. Pomóż swoim klientom pozbyć się plam pigmentacyjnych, a przede wszystkim zapobiegaj ich nawrotom i powstawaniu nowych. Teraz to możliwe!

FILM MARKETINGOWY
Dermation jako skuteczna terapia na przebarwienia

Czy zauważyłaś u siebie po wakacjach nieregularne brązowe plamy na twarzy? Są to przebarwienia. Mamy na ten problem bardzo skuteczne rozwiązanie. Zabiegi Dermation w połączeniu z pielęgnacją domową OrganicSeries oraz profilaktyką w postaci filtrów UV pomogą Ci pozbyć się tej niechcianej pamiątki wakacyjnej. Obejrzyj ten filmik i sprawdź, w jak prosty sposób możemy Ci pomóc. Zapraszamy na zabiegi depigmentujące przez cały rok. Z Dermationem jest to możliwe. Nie chowaj się dłużej pod grubą warstwą makijażu, już dziś umów się na pierwszy zabieg! Zapraszamy!

Terapie Anti-Aging

STUDIUM PRZYPADKU
Zabiegi przeciwzmarszczkowe z Dermationem

Zabiegi anti-aging to przede wszystkim likwidacja zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Program silnie rewitalizujący i koktajl Revital daje spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Jak wzmocnić te efekty? Jakie produkty połączyć? Dlaczego warto użyć peptydów i koktajlu na blizny i rozstępy przy zabiegach anti-aging.

STUDIUM PRZYPADKU
Zabiegi na szyję

Dermation – urządzenie do zadań specjalnych i trudnych przypadków. A takim właśnie miejscem jest szyja. Skóra na szyi jest bardzo cienka i bardzo szybko widać na niej objawy starzenia. Wymaga takiej samej pielęgnacji jak nasza twarz, ale bardzo często jest pomijana w pielęgnacji domowej ale także podczas zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Dlatego zapoznajcie się ze studium przypadków i przekonajcie się, że warto zadbać także o ten fragment naszej twarzy.

WEBINAR
Terapie Anti-Aging w gabinecie kosmetycznym

Terapie anti-aging to temat rzeka, to właśnie na takich terapiach opiera się rozwój kosmetologii i medycyny estetycznej. Starzenie się jest nieuchronne, ale możemy je skutecznie opóźniać. Ważne jest, aby mądrze i stosownie do wieku oraz stanu skóry, wybierać techniki, urządzenia, składniki aktywne, łączyć je ze sobą, wykonywać zabiegi w odpowiednich odstępach, aby nie przestymulować skóry.
Czy wiesz, że Irys wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe? Zawarte w nim izoflawony przypominają budową estrogeny, dzięki czemu łączą się z ich receptorami i „oszukują” skórę. Napinają, uelastyczniają i odmładzają, stymulują odnowę naskórka, przywracają skórze równowagę fizjologiczną i regulują gospodarkę wodnotłuszczową.
Obejrzyj webinar, skupimy się na zabiegach bezpiecznych, które możemy zaoferować klientom gabinetów kosmetycznych, podpowiemy jak łączyć pielęgnację z nieinwazyjnymi technologiami i udowodnimy, że to działa!

PODCAST
Terapie Anti-Aging

Posłuchaj o nieinwazyjnych metodach przeciwdziałających starzeniu się skóry.
Nie chcesz lub nie lubisz wykonywać zabiegów z medycyny estetycznej? Nie musisz. Mamy na to efektywne rozwiązanie. Starzenie skóry jest nieuniknione, ale możemy skutecznie je opóźniać. Kosmetologia daje ogrom możliwości. Poznaj nieinwazyjny zabieg Dermation, który jest skuteczną alternatywą dla osób, które boją się igieł.
Opowiemy także, o składnikach aktywnych w OrganicSeries, które nie tylko spłycą zmarszczki, ale także odżywią, wygładzą, nawilżą, dotlenią, uzupełnią wszelkie niedobory a przy tym są zdrowe i bezpieczne dla każdego.

FILM MARKETINGOWY
Dermation – skuteczny zabieg w walce ze zmarszczkami

Kiedy zacząć terapię anti-aging? Wszyscy chcemy zachować młodość jak najdłużej, ale nie wszyscy chcemy się poddawać zabiegom inwazyjnym. Czy tylko zabiegi z medycyny estetycznej pomogą zachować młodość? Nie tylko one.
Jeśli Ty też boisz się igieł, a zauważyłaś już oznaki starzenia się skóry, to zabieg Revital na urządzeniu Dermation jest idealny dla Ciebie.
Obejrzyj filmik, spójrz na zdjęcia efektów pozabiegowych. Robią wrażenie? Też chcesz cieszyć się gładką, promienną, elastyczną i nawilżoną skórą? Zapraszamy do gabinetu. Pozbądź się zmarszczek z zabiegiem rewitalizującym Dermation i domową pielęgnacją kosmetykami OrganicSeries.

Trychologia

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation na łysienie androgenowe

Łysienie androgenowe to najczęściej występujący rodzaj łysienia. Dotyka on zarówno mężczyzn i kobiet w coraz młodszym wieku stając się ogromnym kompleksem. Pomóżmy naszym  klientom. Łysienie androgenowe jest to proces, który z zabiegiem Dermation, możemy skutecznie zahamować. Zapoznaj się ze studium przypadku młodego mężczyzny i wprowadź do swojej oferty gabinetowej zabieg na wypadanie włosów.

STUDIUM PRZYPADKU
Zabieg rewitalizujący na skórę głowy (przeciw wypadaniu włosów)

Zabiegi na wypadanie włosów są coraz bardziej popularne w gabinetach kosmetycznych. Zabieg rewitalizujący skórę głowy na urządzeniu Dermation to nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej i przynosi spektakularne efekty w krótkim czasie. Sprawdź, jak łatwo wykonać zabieg na włosy i wprowadź go do swojej oferty. Zabieg działa na każdy rodzaj łysienia, włącznie z androgenowym. Jest skierowany dla kobiet i mężczyzn przez cały rok.

WEBINAR
Trychologia z Dermation czyli jak skutecznie zatrzymać wypadanie włosów

Włosy to bardzo ważny element urody i dlatego starajmy się o nie dbać jak najlepiej. Zadbane włosy, które są silne, lśniące i błyszczące świadczą o dobrej kondycji psychicznej i fizycznej danej osoby. Trychologia to obecnie bardzo rozwijająca się dziedzina. Słowo „trychologia” pochodzi od greckiego słowa trikhos oznaczającego włos. To dziedzina wiedzy zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób włosów oraz owłosionej skóry głowy.
Wprowadź nowoczesne zabiegi na wypadanie włosów, rozwijaj się z nami i zaproponuj swoim Klientom satysfakcjonujące rozwiązanie tego problemu.  
Poznaj zabieg na urządzeniu Dermation, który w krótkim czasie przynosi spektakularne efekty. Na webinarze zobaczysz też zdjęcia efektów terapii oraz zapoznasz się ze skuteczną, wielokierunkową, pielęgnacją domową.

WEBINAR
Sekret Twojej Urody Dorota Tyczkowska – trychologia w salonie i wykorzystanie DermaOrganic AT

Lubimy być z Wami w kontakcie, lubimy dyskutować z Wami na różne tematy, lubimy podpowiadać Wam różne kreatywne rozwiązania, aby zabiegi przez Was oferowane były jak najbardziej skuteczne i aby grono Waszych klientów wciąż się powiększało.
Zachęcamy Was do kontaktu z naszymi trenerkami nie tylko na szkoleniach i webinarach.
Spójrz, w jaki sposób możemy się spotkać. Pani Dorota, właścicielka salonu Sekret Twojej Urody, miała szereg pytań od swoich klientów w tematyce wypadania włosów i skuteczności zabiegu na urządzeniu Dermation. I tak narodził się pomysł na wywiad/ spotkanie z trenerką OrganicSeries.
To była bardzo miła rozmowa, dziękujemy Dorotko za zaproszenie.
Jeśli Ty też chcesz skorzystać z takiej formy spotkania z nami i udostępnić taką rozmowę swoim klientom, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dla Was!

PROCEDURA ZABIEGOWA
Dermation na włosy – procedura zabiegu

Zabiegi na wypadanie włosów są coraz bardziej popularne w gabinetach kosmetycznych. Zabieg rewitalizujący skórę głowy na urządzeniu Dermation to  nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej i przynosi spektakularne efekty w krótkim czasie. Sprawdź, jak łatwo wykonać zabieg na włosy i wprowadź go do swojej oferty. Zabieg działa na każdy rodzaj łysienia, włącznie z androgenowym. Jest skierowany dla kobiet i mężczyzn przez cały rok.

FILM MARKETINGOWY
Zabieg Dermation jako skuteczna terapia na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to zawsze dla nas duży stres. Przecież włosy to nasza największa ozdoba.
Jeśli borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, jeśli zauważyłeś początki łysienia, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. A może chorowałeś ostatnio, albo miałeś stresujące sytuacje w życiu i widzisz duże osłabienie włosów? Nie martw się, mamy na to sposób.
Jak prawidłowo pielęgnować włosy i skórę głowy? Jak zatrzymać wypadanie włosów? Obejrzyj ten filmik i przekonaj się, jak w łatwy i bezbolesny sposób możesz pozbyć się tego problemu.
Przyjdź do salonu i przekonaj się o skuteczności zabiegu Dermation na własnej skórze. Udostępnij ten filmik swoim znajomym, którzy potrzebowaliby pomocy i nie znają tego zabiegu. Czekamy na Ciebie każdego dnia! Serdecznie zapraszamy!

Detox skóry

WEBINAR
Oczyszczanie wodorowe od Organic Series

Jak oczyścić skórę i przywrócić jej naturalną witalność?
Ludzkie narządy, w tym również skóra jest organem samooczyszczającym. Procesy oczyszczające należą do naturalnych reakcji biochemicznych, zachodzących w ludzkich komórkach. Niestety niekorzystne zmiany, jakie otaczają człowieka niemal przez całe jego życie, znacznie upośledzają zdolności samoregeneracyjne.
Jak możemy w takim razie pomóc naszej skórze w oczyszczaniu i pozbywaniu się wolnych rodników?
Odpowiedzią jest antyoksydacja, czyli proces, którego podstawę stanowią przeciwutleniacze, nazywane również antyoksydantami.
Zabieg oczyszczania wodorowego, to idealne rozwiązanie. Wodór to najlżejszy i najmniejszy pierwiastek występujący w naturze. Wodór z łatwością przenika struktury naszego organizmu i bez trudu przenika barierę skórną i działa na komórki antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie.
Kiedy użyć wody a kiedy toników dedykowanych do oczyszczania wodorowego? Jak i na czym wykonać infuzję tlenową? Zapraszamy na webinar, który wprowadzi Was w świat detoksykacji i podpowie jak podtrzymać efekty oczyszczania w pielęgnacji domowej z OrganicSeries.

PODCAST
Oczyszczanie wodorowe od Organic Series

Posłuchaj, dlaczego warto stosować zabiegi detoksykujące i wspomagać oczyszczanie skóry na poziomie komórkowym.
Smog, zła dieta, stres, promieniowanie UV, leki, brak aktywności fizycznej to tylko niektóre z czynników, które powodują przedwczesne starzenie i tworzenie wolnych rodników. Jak temu zapobiegać? Czy wiesz co to są wolne rodniki i jak pozbyć się ich z naszego organizmu? Co tą są chelaty i antyoksydanty? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w niniejszym podcaście. Opowiemy także wszystko o oczyszczaniu wodorowym. Posłuchaj i razem z OrganicSeries wprowadź najskuteczniejszą metodę na detoks skóry.

PROCEDURA ZABIEGOWA
Oczyszczanie wodorowe od Organic Series – przewodnik krok po kroku

Oczyszczanie wodorowe to jeden z najpopularniejszych obecnie zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Przedstawiamy najbardziej rozbudowaną procedurę tego zabiegu w połączeniu z innymi technikami przy użyciu produktów OrganicSeries. Dowiesz się krok po kroku, jakimi ruchami opracować twarz, kiedy użyć wody, a kiedy toników przeznaczonych do oczyszczania wodorowego. Kiedy użyć serum i na czym wykonać infuzję tlenową. Zapraszamy!

FILM MARKETINGOWY
Oczyszczanie wodorowe jako detoks skóry

Czy robisz sobie czasem detoks organizmu? Na pewno tak. A czy wiesz, że potrzebny jest także detoks skóry? Czy wiesz co to są wolne rodniki i dlaczego warto stosować antyoksydanty?
Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym filmiku.
A my zapraszamy na jeden z najbardziej detoksykujących skórę zabiegów, czyli na oczyszczanie wodorowe połączone ze zdrowymi i bardzo wysoko skoncentrowanymi produktami OrganicSeries.
Oczyszczanie wodorowe to zabieg dla każdego i niesie za sobą wiele korzyści dla Twojej cery. Dlaczego warto i jakich produktów używać w pielęgnacji domowej, aby cieszyć się zdrową, czystą, promienną cerą? Koniecznie umów się na konsultację i zabieg, a my sprawimy, że pokochasz zabieg oczyszczania wodorowego. Zapraszamy!

Oczyszczanie skóry

WEBINAR
Jak prawidłowo przeprowadzić oczyszczanie skóry twarzy?

Codzienna, systematyczna pielęgnacja w domu odpowiednio dobranymi produktami, to absolutna podstawa zdrowej skóry. Ale każdy, niezależnie od rodzaju cery, powinien zadbać także o regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym. Oczyszczanie twarzy niesie za sobą wiele korzyści. Oprócz usuwania toksyn, zanieczyszczeń, martwych komórek i nadmiaru sebum, aktywizuje cerę do odnowy — nawilża, odżywia i zdecydowanie poprawia kondycję skóry twarzy. Oczyszczona skóra jest gotowa na przyjęcie składników odżywczych.
Jakie zabiegi oczyszczające zaproponować klientom? Zapoznaj się z naszym szkoleniem, podpowiemy, które preparaty OrganicSeries możesz polecić do pielęgnacji domowej oraz omówimy różne metody oczyszczania cery. Inspiruj się naszymi wskazówkami i twórz razem z OrganicSeries kreatywne procedury zabiegowe.

FILM MARKETINGOWY
Prawidłowe oczyszczanie cery

Od czego rozpocząć przygodę z kosmetyką? Od prawidłowego oczyszczania cery. Wydawało by się, że temat łatwy i oczywisty, ale okazuje się, że w praktyce przysparza wiele pytań. Nie wiesz jaki produkt do oczyszczania wybrać? Jak często używać szczoteczki? Czy należy myć twarz po demakijażu? Po co potrzebny jest tonik? Jeśli Ty też zadajesz sobie choć jedno z tych pytań, to ten filmik jest dla Ciebie.
Ale prawidłowa pielęgnacja skóry w domu to nie wszystko. Zapraszamy na zabieg oczyszczania cery w gabinecie. Jeśli myślisz, że będzie on nieprzyjemny i kojarzy Ci się tylko z bólem, to jesteś w błędzie. Zabieg oczyszczania dobierzemy odpowiednio do rodzaju Twojej cery i sprawimy, że poczujesz się zrelaksowana/y.
Zapraszamy na konsultacje.

Mezoterapia mikroigłowa

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation i mezoterapia mikroigłowa

Połączenie stymulacji skóry z uzupełnianiem niedoborów składników aktywnych to idealne zabiegi nie tylko na blizny i na rozstępy. W jakich przypadkach możemy zastosować takie połączenie i jak w jakiej kolejności wykonać zabiegi? Zapoznaj się ze studium przypadków i wprowadź do swojej oferty zabiegowej połączenie dwóch technologii: transdremalporacji i mikroigłówki.

WEBINAR
Mezoterapia mikroigłowa z Organic Series

Jedną z propozycji zabiegów stymulujących skórę jest mezoterapia mikroigłowa.
Polega ona na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka poprzez mechaniczne nakłuwanie. W wyniku mikronakłuwania dochodzi do powstania stanu zapalnego, który stymuluje naturalne mechanizmy odnowy skóry.  Dochodzi do pobudzenia komórek skóry do podziału i stymulacji ich aktywności. Dzięki temu zwiększa się synteza elementów budulcowych czyli kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Jak bezpiecznie wykonywać zabieg mezoterapii mikroigłowej? Jakich składników aktywnych użyć podczas zabiegu? Jakie są wskazania i przeciwwskazania? W tym odcinku odpowiemy na te i wiele innych pytań, przypomnimy najważniejsze informacje o starzeniu się skóry oraz przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy zabiegu. Podpowiemy jak prawidłowo dobrać technikę i głębokość nakłuwania, aby zabieg spełniał oczekiwania klientów i był przy tym bezpieczny. Posłuchaj zebranych tu wiadomości i zaoferuj swoim klientom skuteczną terapię stymulującą skórę w połączeniu ze zdrową, organiczną pielęgnacją OrganicSeries.

PODCAST
Wszystko o mezoterapii mikroigłowej

Posłuchaj o terapii mikroigłowej – najskuteczniejszej metodzie silnej stymulacji skóry.
Dlaczego stymulacja skóry jest ważna już od 30 roku życia? Czy znieczulać przed zabiegiem mikroigłowym? Czy nakładać maskę wyciszającą?
Zapoznaj się z tajnikami zabiegu mikroigłowego, podpowiemy jaką metodą opracowywać poszczególne fragmentu twarzy i na jakich głębokościach. Przekonaj się, że połączenie nakłuwania z peelingiem kwasowym oraz bogactwem składników organicznych w serum OrganicSeries potrafi zdziałać cuda.

PROCEDURA ZABIEGOWA
Mezoterapia mikroigłowa z Organic Series – przewodnik krok po kroku

Zapoznaj się z procedurą zabiegu mikroigłowego z OrganicSeries. Pokażemy, jak połączyć nakłuwanie z peelingiem kwasowym. Czym zdezynfekować skórę i jakich produktów używać podczas zabiegu. Razem z nami rozpocznij stymulujące terapie mikroigłowe i ciesz się zadowoleniem swoich klientek.

FILM MARKETINGOWY
Poznaj mezoterapię mikroigłową

Czy znasz już mezoterapię mikroigłową?
Mezoterapia mikroigłowa to najskuteczniejszy zabieg silnej stymulacji skóry, który wykonuje się w celu zatrzymania młodości oraz odwracania skutków starzenia się skóry. Jeśli dodatkowo  dołożymy do niego moc organicznych składników aktywnych, zawartych w serum OrganicSeries to efekty zobaczysz nawet już po pierwszym zabiegu!
Kiedy i dlaczego warto udać się na taki zabieg do gabinetu? Jak zmieni się skóra i co będziesz odczuwać podczas zabiegu? Jak pielęgnować skórę po zabiegu, aby proces regeneracji przebiegał prawidłowo? Obejrzyj ten filmik i przekonaj się, że mezoterapia mikroigłowa jest również dla Ciebie.
Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze o korzyściach zabiegu, nie zwlekaj, już dziś umów się na wizytę. Serdecznie zapraszamy!

Terapie kwasowe

WEBINAR
Wszystko o kwasach

W gabinetach kosmetycznych najczęściej używane są kwasy owocowe czyli hydroksykwasy. Są to naturalne, fizjologiczne i nietoksyczne substancje, które występują głównie w owocach i produktach spożywczych. Dzielimy je na 3 grupy i każda z nich ma szczególne działanie. Jak działają Hydroksykwasy i dlaczego są tak lubiane przez naszych Klientów? Kiedy zastosować kwasy Alfa, Beta i Poli? Odpowiedzi znajdziesz w webinarze Peelingi kwasowe OrganicSeries. Omówimy gotowe procedury zabiegowe, metodę kanapkową nakładania kwasów oraz łączenie z innymi technologiami. Zapoznaj się z naszymi poradami i wprowadź kwasy OrganicSeries do oferty zabiegowej swojego gabinetu.

PODCAST
Porady kosmetologa – jak prawidłowo wykonać zabieg z kwasami Organic Series

Posłuchaj o peelingach kwasowych.
Czy można łączyć peelingi kwasowe z urządzeniami mechanicznymi?
Tak, jak najbardziej. Zależne jest to oczywiście od rodzaju skóry, stężenia kwasu i urządzenia które chcemy użyć.
Zapoznaj się z kwasami OrganicSeries, poznaj procedurę zabiegową, różne metody nakładania kwasów oraz możliwości łączenia z innymi technikami zabiegowymi.
Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie Hydroksykwasy, abyś mogła spokojnie dobierać je odpowiednio do potrzeb cery i uzyskiwać szybkie efekty.

PROCEDURA ZABIEGOWA
Zabieg złuszczania kwasami owocowymi
mix AHA 35% i 50 % Organic Series

Zapoznaj się z procedurą zabiegową z użyciem owocowych mieszanek kwasowych MIX AHA OrganicSeries. Przeprowadzimy Cię, krok po kroku, drogą do uzyskania spektakularnych efektów już w krótkim czasie. Dowiesz się jakich produktów użyć do zabiegu i jak wykonać zabieg, aby był bezpieczny. Razem z nami rozszerz swoją ofertę zabiegową i wprowadź  owocowy Mix Aha 35% lub 50%.

FILM MARKETINGOWY
Kto powinien skorzystać z peelingów kwasowych?

Jesień i zima to idealna pora na zabiegi z użyciem peelingów kwasowych.
Czy myślisz, że zabiegi kwasowe są tylko dla skór tłustych i trądzikowych? Jeśli tak, to obejrzyj ten filmik i przekonaj się, że kwasy są dla wszystkich. Dowiesz się także, jak wygląda zabieg i jak pielęgnować skórę w domu, aby kuracja była bezpieczna i przyniosła jak największe efekty.
Regularne złuszczanie martwych komórek naskórka jest ważne niezależnie od rodzaju cery, problemów skóry i wieku.
Jeśli jeszcze nie korzystałaś/łeś z takiego rodzaju peelingu, koniecznie spróbuj! Umów się na zabieg i przekonaj się, jakie korzyści mogą przynieść kwasy owocowe OrganicSeries.
Zapraszamy na konsultację, na której dopasujemy terapię kwasową idealnie do potrzeb Twojej skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna

WEBINAR
Jak cieszyć się słońcem, czyli wszystko o filtrach UV i nawilżaniu skóry

Filtry UV i krem nawilżający to niezbędnik pielęgnacyjny każdej cery niezależnie od wieku. Promieniowanie UV nie jest wyłącznie szkodliwe. Jedną z zalet opalania się jest to, że promienie UV stymulują produkcję cennej witaminy D3 w skórze. Ale zbyt wysokie dawki promieniowania UV mają już negatywny wpływ na człowieka. Promieniowanie UVA ma udokumentowany wpływ na starzenie się tkanek skóry. Powoduje ono tworzenie się wolnych rodników, przez które zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra wiotczeje, traci jędrność i pokrywa się zmarszczkami. Jak temu zapobiec?
Słońce bardzo mocno przesusza naszą skórę. Dlatego warto jest zwrócić szczególną uwagę na nawilżanie. Ale czy tylko latem? Dlaczego nawilżanie skóry jest potrzebne niezależnie od tego jaką mamy cerę?
Zapraszamy na webinar, tu odpowiemy na powyższe pytania oraz opowiemy o skutecznych zabiegach, filtrach i składnikach aktywnych, które silnie wspomogą nawilżanie skóry.

FILM MARKETINGOWY
Jak cieszyć się słońcem, czyli wszystko co warto wiedzieć o filtrach UV

Kremy z filtrami kojarzą Ci się tylko z okresem letnim? A czy wiesz, że ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo potrzebna także w okresie zimy?
Promienie UVA – przechodzą przez szyby okienne, samochodowe oraz chmury. Wnikają głęboko w skórę, a ich natężenie jest niezależne od pory roku, czy pory dnia. W górach promieniowanie UV jest wyjątkowo intensywne, gdyż śnieg i lód odbijają promienie. Zimą siła słońca w górach jest niemal taka sama jak w gorący letni dzień na plaży.
Obejrzyj ten filmik i sprawdź jaki krem Organic Series z filtrem wybrać i dlaczego warto włączyć go do codziennej pielęgnacji.

Składniki aktywne

WEBINAR
Dlaczego Witamina C jest niezbędna dla każdej cery?

Witamina C to jeden z najpopularniejszych składników aktywnych w kosmetykach.
Jak możemy wykorzystać ten dobroczynny składnik w zabiegach gabinetowych?
Zabiegi z witaminą C są wskazane dla wszystkich. Możemy zaproponować relaksujący zabieg manualny, podczas którego dostarczymy Witaminę C podczas masażu, ale także świetnie się ona sprawdzi także przy zabiegach z wykorzystaniem urządzeń: ultradźwięki, jonoforeza, fale radiowe a nawet mezoterapia mikroigłowa.
Wskazania do wykonania zabiegów z witaminą C: skóra dojrzała, cera szara, cera palacza, plamy pigmentacyjne wszelkiego pochodzenia, cery naczyniowe i z trądzikiem różowatym,  cery suche i tłuste,  jako wspomaganie i podtrzymywanie kuracji medycznych,  jako zabieg bankietowy.
Jakie formy Witaminy C są obecnie najbardziej skuteczne? Czy możemy stosować ją również latem?
Obejrzyj Webinar o tym cennym składniku, a my dostarczymy Ci produkty z najbardziej skuteczną jej formą. Zapraszamy!

FILM MARKETINGOWY
Witamina C – składnik potrzebny każdemu z nas

Czy wiesz, że Witamina C to jeden z najpopularniejszych składników aktywnych w kosmetykach.
Jeśli jeszcze nie stosowałaś kremów z witaminą C, to koniecznie posłuchaj i sprawdź, dlaczego warto po nią sięgnąć. Jakie właściwości ma ta cenna witamina i w przypadku jakich problemów skórnych jest potrzebna? Czy można stosować ją także latem? Jakie formy Witaminy C są najbardziej skuteczne?
Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w tym filmiku.
Zapraszamy też na relaksujące i bardzo odżywcze zabiegi z tym dobroczynnym składnikiem. Zapisz się już dziś i ciesz się promienną cerą.

Pielęgnacja ciała

STUDIUM PRZYPADKU
Ujędrnianie ciała z Dermationem

Jak uzyskać zadowalające efekty w krótkim czasie? Czy można łączyć ze sobą koktajle? Jak wzmacniać efekty zabiegów. Zapoznaj się ze studium przypadku i sprawdź, jak szybko można zmienić wiotką skórę na brzuchu. Zabieg ujędrniający Dermation na brzuch sprawdzi się idealnie po ciąży, po odchudzaniu, przy braku jędrności wynikającej z wieku i jest zalecany przez cały rok. Nie zwlekaj, zaproś swoje klientki na zabiegi pielęgnacyjne ciała już teraz.

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową

Dermation to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit i tkankę tłuszczową. Czy można jeszcze bardziej wzmocnić efekty zabiegów? Zapoznaj się ze studium przypadków, podpowiem jak połączyć zabieg na urządzeniu Dermation z ampułką i masażem próżniowym bańką chińską. Łącz zabiegi, działaj wielokierunkowo i ciesz się bezcennym zadowoleniem swoich klientek.

WEBINAR
Pielęgnacja ciała – Deramation na cellulit, ujędrnianie i rozstępy

Ciało wymaga pielęgnacji przez cały rok, a nie tylko na wiosnę. A niestety większość z nas o tym zapomina. Główne problemy, z jakimi borykają się nasze klientki to cellulit, wiotka skóra i rozstępy. Są to defekty, które nie pojawiają się nagle i niestety też nagle nie znikną. Jak sobie z nimi radzić i czy wystarczy tylko kilka zabiegów przed latem? Przyjrzyjmy się tym najczęściej występującym defektom skóry na ciele i przekonajmy nasze klientki, że warto wprowadzić zabiegi na ciało regularnie przez cały rok. Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest Dermation, sprawdź jakie efekty można uzyskać już w krótkim czasie i zaproponuj swoim klientkom technologię XXI wieku.

FILM MARKETINGOWY
Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa to zmora wielu kobiet. Cellulit to zaburzenie fizjologii tkanki podskórnej, podczas którego obserwowane jest miejscowe odkładanie tłuszczu, niewydolność krążenia, nadmiar wody i toksyn.
Próbowałaś już wszystkiego i nadal twoje ciało nie wygląda tak, jakbyś tego oczekiwała? Dlatego dziś polecamy Wam skuteczne rozwiazanie na ten problem. Obejrzyj ten filmik i przekonaj się, jak szybko i skutecznie można osiągnąć efekt gładkiego ciała z zabiegiem na urządzeniu Dermation.
Nie czekaj na lato, już dziś zapraszamy na zabiegi. Brak bólu, brak igieł, brak okresu rekonwalescencji, krótkie serie, przyjemny i relaksujący zabieg, wtłoczenie aż 70 ml dermokoktajlu podczas jednego zabiegu – to zalety technologii transdermalporacji. Przekonaj się, że to działa!

FILM MARKETINGOWY
Sposób na rozstępy?

Czy wiesz, że rozstępy mogą pojawić się już nawet w wieku nastoletnim zarówno u kobiet i mężczyzn? Możemy je zauważyć na skórze ramion, pleców, piersi, brzucha, pośladków i ud. W przypadku osób, które intensywnie uprawiają sporty siłowe, rozstępy pojawiają się po wewnętrznej stronie ramion, na barkach, klatce piersiowej oraz wewnętrznej stronie ud.
Zauważyłaś/zauważyłeś u siebie takie zmiany?
Znaleźliśmy sposób, aby wyraźnie je spłycić i zredukować. Pozbądź się rozstępów z zabiegiem na urządzeniu Dermation. Obejrzyj filmik, zapoznaj się z tym zabiegiem, popatrz jakie efekty można osiągnąć w bardzo krótkim czasie i już dłużej nie czekaj! Zapraszamy na zabiegi!
Zabieg ten idealnie się sprawdzi także w przypadku blizn potrądzikowych i pooperacyjnych.

FILM MARKETINGOWY
Najlepszy sposób na wiotką skórę

Czy wiesz, że włókna kolagenowe i elastynowe z wiekiem ulegają degeneracji, a nasza skóra staje się wiotka i mało elastyczna? Jeśli Ty też borykasz się z tym problemem, to mamy na to sposób. Serdecznie zapraszamy na zabieg transdermalporacji na urządzeniu Dermation. Bez bólu, bez igieł, bez czasu rekonwalescencji.
Jakie problemy rozwiążemy tym zabiegiem? Utrata owalu twarzy, utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu, wiotka skóra na ciele po ciąży, odchudzaniu, skóra w okolicy kolan i ramion. Obejrzyj filmik i przekonaj się, że ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, umów się już dziś na zabieg i ciesz się jędrną skórą przez cały rok.

Materiały Organic Series

WEBINAR
Wyróżnij swój salon i dołącz do EKO kosmetologów.
Poznaj Organic Series

Cieszymy się, że wykonałeś pierwszy krok i dołączyłeś do grona Eko Salonów. Teraz czas na kolejny krok – posłuchaj jak możesz wyróżnić swój salon. Poznaj mocne strony marki OrganicSeries. Organic Series posiada szeroką gamę produktów o wysokiej jakości, działaniu potwierdzonym badaniami oraz o specjalnych formułach stworzonych z myślą o profesjonalnym użytku. Struktura marki pozwala na łatwą i szybką adaptację w każdym salonie oraz odpowiednio duże pole do kreatywnego podejścia w jej wykorzystaniu. Wspieramy ideę bezpiecznej i świadomej pielęgnacji, która nie idzie na kompromisy – wierzymy, że również chcesz takie produkty oferować swoim klientom.
Podpowiemy, co zrobić, aby urozmaicić dotychczasowe zabiegi w Twoim salonie i tym sposobem zyskać większe grono zaufanych klientów. Krok po kroku pokażemy, jak w szybki i przyjemny sposób poruszać się po naszej stronie i jak korzystać z materiałów marketingowych.

WEBINAR
Jak sprzedawać produkty w salonie kosmetycznym? cz.1

Jeśli jeszcze nie wprowadziłaś sprzedaży produktów detalicznych, to koniecznie obejrzyj ten filmik i przekonaj się, dlaczego to jest takie ważne. Podpowiadamy, jak w łatwy sposób zbudować relacje z naszymi klientami i sprawić, że obie strony będą zadowolone.
Zobacz jak sprzedawać kosmetyki w salonie: dać krem jako gratis po zabiegu, a może sprzedać za 39 zł, aby przygotować skórę na dłuższą terapię?
Zapraszamy do zapoznania się z jednym ze sposobów aktywnej sprzedaży produktów do pielęgnacji domowej.

WEBINAR
ABC pielęgnacji Organic Series – czyli co musisz wiedzieć o marce, aby ją sprzedawać

OrganicSeries to rewolucja zdrowego piękna. Jednak to nie tylko kolejne produkty do zabiegów. OrganicSeries to nowoczesna organiczność, kreatywne wykorzystywanie kosmetyków oraz bezpieczne terapie  zabiegowe dostosowane indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. To także zdrowa pielęgnacja domowa, tak ważna dla podtrzymania efektów kuracji gabinetowych. Chcesz promować zdrowe piękno i pracować na naturalnych produktach? Nie wiesz jak to zrobić? Obejrzyj nasz film. Podpowiemy, jak opowiadać o kosmetykach organicznych, jak wykorzystać dobroczynność natury, dlaczego produkty organiczne działają i są bezpieczne nawet w onkokosmetyce, czy są wegańskie? ABC pielęgnacji OrganicSeries to kompendium wiedzy, która pomoże Wam w codziennej pracy, to także idea zestawów ABC, czyli 3 kroki pielęgnacji domowej dla Twoich klientów.

Inne

STUDIUM PRZYPADKU
Dermation dla mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej widzą potrzebę korzystania z zabiegów kosmetycznych. Dermation to zabieg dla nich idealny. Techniczny, nieinwazyjny, bezbolesny i przynoszący bardzo szybkie efekty w krótkim czasie. Obejrzyj studium przypadku i sprawdź, na jakie męskie kłopoty możesz pomóc Dermationem. Z czym go połączyć i jakie składniki aktywne zaproponować. Rozszerz swoją ofertę zabiegową i wprowadź mężczyzn w świat kosmetologii.

WEBINAR
Onkokosmetologia – pielęgnacja w ujęciu holistycznym

Onkosmetologia, czyli szeroko rozumiana opieka nad osobami dotkniętymi chorobami onkologicznymi, na różnych jej etapach to nowa gałąź kosmetologii mocno rozwijająca się w gabinetach kosmetycznych. Gałąź bardzo potrzebna, bo nowotwory to jedna z najczęściej występujących chorób. Czy kosmetolodzy mogą pomóc osobom chorym? Jak OrganicSeries może wspomóc pielęgnacje skóry w tym trudnym czasie i jakie zabiegi możemy zaproponować w gabinecie? Zapraszamy do obejrzenia Webinaru, tu dowiesz się jak holistycznie podejść do osób z historią onkologiczną.

Wybierz potrzebne produkty do Twojego Salonu