x
Zestawy na “dzień Mamy”
Dostępne jeszcze PRZEZ
  • dni
  • godzin
  • minut
  • sekund
+48 (22) 863 66 91 | info@shbeauty.pl

Producent organicznych kosmetyków dla profesjonalistów

Nowoczesna, naturalna i organiczna kosmetyka dla Twojego salonu

1. Dermokosmetyki Organic Series

PRODUKTY ORGANIC SERIES TO WYNIK WIELU LAT PRACY NA RYNKU PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI DLA GABINETÓW KOSMETYCZNYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE
Organic Series posiada szeroką gamę produktów o wysokiej jakości, działaniu potwierdzonym badaniami oraz o specjalnych formułach stworzonych z myślą o profesjonalnym użytku. Struktura marki pozwala na łatwą i szybką adaptacje w każdym salonie i odpowiednio duże pole do kreatywnego podejścia w jej wykorzystaniu. Możesz skorzystać z autorskich zabiegów Organic Series, ale również możesz wprowadzić produkty jako kosmetykę białą do każdego innego zabiegu, który wykonujesz w salonie. Podnosisz tym samym jego standard, zapewniając organiczny etap oczyszczania i wykończenie zabiegu.

Czego możesz być pewna wybierając kosmetyki Organic Series?

ORGANIC SERIES WPISUJE SIĘ W NAJWAŻNIEJSZE TRENDY KOSMETYCZNE I EKOLOGICZNE - WAŻNE NIE TYLKO Z PUNKTU WIDZENIA GABINETU, ALE RÓWNIEŻ KLIENTA, KTÓRY DO NIEGO PRZYCHODZI

Wspieramy ideę bezpiecznej i świadomej pielęgnacji, która nie idzie na kompromisy – wierzymy, że również chcesz takie produkty oferować swoim klientom. Dlatego wybieramy sprawdzone formuły, unikamy wątpliwych lub potencjalnie niebezpiecznych składników, korzystamy z innowacyjnych technologii, oferując tym samym niezwykle skuteczną, ale i przyjemną pielęgnację. Dzięki odsprzedaży produktów Organic Series zyskasz dodatkowe przychody, ale przede wszystkim pewność, że klienci w prawidłowy sposób będą kontynuować domową pielęgnację rozpoczętą w salonie.

Masz pytania odnośnie dermokosmetyków organic series?
CHCESZ POZNAĆ WSZYSTKIE PRODUKTY ORGANIC SERIES?
NIE CHCESZ CZEKAĆ? ZADZWOŃ DO NAS POD NUMER 22 863-66-91
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

2. Zabiegi Organic Series

KOSMETYKI ORGANIC SERIES STANOWIĄ EFEKTYWNE NARZĘDZIE W RĘKACH KREATYWNYCH PROFESJONALISTÓW. DAJE NIEKOŃCZĄCE SIĘ MOŻLIWOŚCI W TWORZENIU I DOPASOWYWANIU TERAPII DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA

ZABIEGI ORGANICZNE NA TWARZ

Zabiegi w wersji Basic i Pro
11 autorskich zabiegów Organic Series, to kompleksowa oferta skierowana do wszystkich klientów Twojego salonu. Wraz z intuicyjnym manualem niemal natychmiast możesz je wykonywać, przy okazji odkrywając jak kreatywnie wykorzystać przemyślaną i prostą strukturę marki, aby zmieniać procedury zabiegowe na swoje potrzeby.

ZABIEGI DERMAORGANIC ACTIVE TREATMENT

Odkryj przyszłość zdrowej pielęgnacji
Na bazie produktów Organic Series stworzony został rewolucyjny 6-etapowy zabieg DermaOrganic Active Treatment, który łączy moc wysoko skoncentrowanych składników aktywnych z innowacyjną technologią Transdermalporacji™.

RYTUAŁY SPA

Głęboki relaks połączony z intensywną pielęgnacją skóry
Dermokosmetyki Organic Series pozwalają komponować ekskluzywne terapie SPA na twarz i ciało, kierowane do wymagającego i świadomego klienta. Dzięki współpracy z Organic Series stworzysz unikalną ofertę zabiegową w swoim salonie.
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O ZABIEGACH?
NIE CHCESZ CZEKAĆ? ZADZWOŃ DO NAS POD NUMER 22 863-66-91
Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00