Poznaj DermaOrganic Active Treatment

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać indywidualną ofertę dla swojego salonu

Efekty

anti-aging
ujędrnianie
redukcja trądziku
redukcja trądziku
ANTI-AGING​
rewitalizacja włosów
niwelowanie naczynek
ANTI-AGING​
niwelowanie zmarszczek

Więcej efektów przed i po możesz otrzymać od nas w spersonalizowanej ofercie dla swojego salonu. 

Opinie

DermaOrganic - to esencja czystej przyjemności z maksymalnym efektem porównywalnym do efektów końcowych po serii mezoterapii igłowej. Pierwszy zabieg liftingujący spowodował wypełnienie i odczuwalne napięcie. Po dzisiejszym zabiegu nawilżającym dla skór naczyniowych mam widoczny efekt wypełnienia i rozjaśnienia. Już wiem, że to będzie HIT.

Jolanta Skąpska

Salon Urody

To co urzekło mnie w zabiegu DermaOrganic Active Treatment to ogromny zakres możliwości różnych programów w jaki można przeprowadzić skuteczną terapię klientce. Przez nawilżenie, uszczelnienie naczyń krwionośnych, ujędrnienie oraz rewitalizację włosów, spłycenie rozstępów i działanie antycellulitowe! Zabieg jest bardzo bogaty w elementy składowe dzięki czemu bez problemu mogę dopasować kurację do idywidualnych potrzeb klientki. Ogromną zaletą jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, sam zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzieki DermaOrganic Active Treatment moje klientki czują się zrelaksowane z mocno wypełnioną skórą od środka składnikami aktywnymi.

Hanna Cienkusz

Salon Kosmetyki Profesjonalnej

Pod koniec lipca 2020r. zostałam zaproszona na pokaz zabiegu DermaOrganic Active Treatment. Cały zabieg wykonany był przez bardzo profesjonalną osobę, która potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie. Po zabiegu i jeszcze przez najbliższe dni moja twarz wyglądała genialnie, szczerze rzadko się zdarza, aby był tak natychmiastowy efekt i utrzymywał się parę dni. Można powiedzieć, że zakochałam się w zabiegu wykorzystującym technologię TransDermalPoracji, a także kosmetyki które poznałam Organic Series to naturalne i świetne kremy. Teraz już współpracując z firmą zarażam miłością do firmy moje klientki które entuzjastycznie reagują na zabiegi. Podczas składania zamówienia wiem, że uzyskam profesjonalną pomoc co na początku poznawania kosmetyków jest bardzo ważne. Mam nadzieje na dalszą i owocną współpracę. 

Ewa Iwanicka

Le Visage D' EVE

DermaOrganic jest doskonałą terapią z możliwością dopasowania do potrzeb każdej klientki. W czasach gdzie lęk przed zakażeniem jest duży, a klienci nie lubią bolesnych zabiegów DermaOrganic Active Treatment spełnia swoją rolę, bezpieczny, nieinwazyjny z efektami widocznymi po pierwszym zabiegu!

Zabieg DermaOrganic to obustronna przyjemność, daje satysfakcje mi jako kosmetyce, że mogę zastosować skuteczną terapię na wiele problemów z jakimi borykają się klienci od wypadania włosów, suchość skóry po cellulit i rozstępy.

Ważne w pracy kosmetyczki nie są ładne buteleczki, co skład preparatów z którymi pracuje dlatego wybrałam Wysokoaktywne Dermokoktajle dopasowane do terapi DermaOrganic, a organiczne Dermokosmetyki spełniają moją eko misje.

DermaOrganic pokochali moi klienci - pokochałam i Ja

Dorota Tyczkowska

Sekret Twojej Urody

Współpracują z nami